Nová vízia udržateľnej budúcnosti.

Na IAA Mobility 2021 predstavíme ďalšiu fázu našej vízie mobility a budúcnosti našej spoločnosti. V budúcnosti chceme rozšíriť pohon bez emisií na všetky oblasti mobility a dosiahnuť uhlíkovú neutralitu.

Nájdite nás na IAA Mobility 2021.

Naše progresívne nové smerovanie vám predstavíme v hale 1, stánok 134905. Navštívte nás!

Highlights

Mobilita znamená viac ako iba automobily. 

Pri budovaní jednej z najširších ponúk elektrifikovaných pohonných jednotiek na trhu sme sa transformovali na dodávateľa riešení pre inteligentnú mobilitu. Naše významné investície do budúcnosti mobility, vrátane batériových elektrických vozidiel, elektrických vozidiel s palivovými článkami, autonómneho riadenia a trvalej udržateľnosti, sa už stávajú realitou. Príďte sa presvedčiť na IAA Mobility 2021.

Vodík.

Pridajte sa k nám pri budovaní vodíkovej spoločnosti našou rastúcou flotilou vodíkom poháňaných osobných a úžitkových vozidiel.

Elektromobilita.

Zoznámte sa s najširšou ponukou elektrifikovaných vozidiel v Európe, od full hybridov po elektrické automobily na batérie a dokonca aj automobily poháňané palivovým článkom na vodík.

Robotika.

Hyundai vyvíja aj robotickú technológiu, ktorá chráni, pomáha a posúva dopredu pokrok ľudstva. 

Nová mobilita.

Naše inovatívne dopravné riešenia ako Urban Air Mobility a technológie pre autonómnu jazdu môžu oživiť naše mestá v budúcnosti. 

Udržateľnosť.

Predstavujeme našu spoluprácu s Healthy Seas a použitie inovatívnych udržateľných materiálov v našich vozidlách.

Navštívte nás

Hala 1, stánok 134905.

V našej expozícii na IAA Mobility Summit vám vysvetlíme všetky aspekty a riešenia, ktoré posúvajú nás a našich zákazníkov dopredu. A vy si môžete pri testovacích jazdách vyskúšať elektrifikované vozidlá. Presvedčte sa, že máte všetko, čo potrebujete, na to, aby ste nás navštívili v Mníchove.

Testovacia jazda vášho budúceho modelu Hyundai.

Vyskúšajte si naše elektrifikované vozidlá pri testovacej jazde počas IAA Mobility 2021 na Blue Lane – 12 kilometrov dlhej testovacej trase vyhradenej pre elektrické, hybridné a vodíkom poháňané vozidlá.